Gülsuyu Olayları`nın Bilinmeyen Gerçekleri...!

Gülsuyu Olayları`nın Bilinmeyen Gerçekleri...!
Terörü destekleyen ve yanlı yayın yapan şer odaklarının, gerçekleri saklayamayacaklarının bilincinde olmaları gerekmektedir.10.08.2013 14:44
maltepe gülsuyu mahallesinde olan olaylarla alakalı tespitlerimizde, belirli yapı ve kurum adı altında insanlara baskı yaparak ve zorbacı bir tavır halinde insanları sindirerek belirli dayatmalar yapan terör örgütlerine karşı, baskıya boyun eğmeyen vatansever insanların, son zamanlarda teröristlerle mücadelesi sonrası belirli olaylar gelimiştir.


bu olaylar aslında, şuanda denildigi gibi bir uyuşturucu konusu degil sinmek ve yılmak istemeyen bir grup vatanseverin mücadelesidir.


bir zaman önce uyuşturucu çetesi denilen;  vatanseverlerden belirli bir yardım ve olanak isteyen bu terör örgütleri, kendilerine yardım ve yataklık yapmayı kabul etmeyen  halka şuanda basında geçen uyşturucu çetesi adını vermişlerdir.


 yandaş sol örgüt basının bu şekilde ithamlarda bulundugu insanların evlerine bomba koydugunu belirtmemesi ,aslında yandaş basınında ne kadar aciz bir durumda oldugunun göstergesidir.


gulsuyu mahallesinde sözde devrim ve özgürlük için mücadelede bulunan terör örgütleri, aslında zorla insanlara baskı uygulayarak sindirme politikası izlemektedir. 


gülsuyun`da bu örgütlerin yardım ve yataklıgını kabul etmeyen insanların evlerine silahlı saldırı, bombalı saldırı düzenlemesi de terörist grupların acziyetini belli etmektedir.


senelerdir süre gelen gülsuyu olaylarında ,nice faili meçul cinayetlerin ve bombalamaların hesabının sorulmamasının tek nedeni şuan yaptıkları gibi vatansever ailelerin tehdit edilmesinden kaynaklıdır.


 netice itibariyle bu son olaylar gülsuyu`nun eskisi gbi cinayetler ve bombalamaların etkisi altında kalmayarak ,vatanseverlerin mücadelesiyle onurlu bir hal alacağının gülsuyu halkı tarafından bir beyanıdır.

yasalarımıza aykırı hiç bir eylemi tasvip etmiyor ve hakların demokratik yollarla aranması gerektiğine inanıyoruz.!

Diğer GÜVENLİK-TERÖR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5126